پیاده‌سازی تکنیک استخراج دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

پیاده‌سازی تکنیک استخراج دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

پیاده‌سازی تکنیک استخراج دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

پیاده‌سازی تکنیک استخراج دانش برای خبرگان منتخب شرکت مهندسی و توسعه گاز آغاز شد. بدین منظور پس از شناسایی خبرگان در آستانه بازنشستگی این شرکت و تعیین اولویت‌های سال جاری، فرایند مستندسازی تجربیات  با تکنیک استخراج دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز آغاز شد. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در پیاده‌سازی این تکنیک مدیریت دانش از رویکرد منتورینگ بهره می‌برد تا پس از اتمام پروژه، سفیران دانش شرکت مهندسی و توسعه گاز فعالیت‌های مدیریت دانشی را در این سازمان ادامه دهند و تجربیات و درس‌آموخته‌های سایر خبرگان سازمان را مدون کنند.

شرکت مهندسی و توسعه گاز

شرکت مهندسی و توسعه گاز یکی از شركت‌های تابعه شركت ملي گاز ايران است كه بر اساس نظام اجرايی طرح‌های صنعت نفت پايه‌گذاری شده است و به‌عنوان يكي از شركت‌های مهندسی و ساخت طرح‌های صنعت نفت و گاز كشور، مسئوليت مطالعات فنی، اقتصادی، مهندسی پایه و تفصيلی، تامين منابع و مديريت اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مصوب شركت ملي گاز ايران را د بر عهده دارد.

این شرکت تلاش می‌کند تا از طریق توسعه بسترهای همکاری فنی و تجاری با شرکت‌های بخش خصوصی و دولتی اعم از داخلی و خارجی به شرکت ملی گاز ایران کمک می‌کند تا زیرساخت‌های لازم برای تامین پایدار انرژی گاز کشور و صادرات آن را توسعه دهد. تبدیل‌شدن به یکی از سازمان‌های پروژه محور حوزه صنعت گاز در کلاس جهانی از طریق توسعه قابلیت‌های سازمانی و شبکه‌های همکاری ملی و بین‌المللی چشم‌انداز این شرکت است.

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

سه × 1 =