تدوین ارکان جهت‌ساز و استراتژی‌های مدیریت دانش شرکت خانه لوتوس

تدوین ارکان جهت‌ساز و استراتژی‌های مدیریت دانش شرکت خانه لوتوس

پس از اتمام فعالیت‌های فاز ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش در شرکت ساختمانی خانه لوتوس، تدوین ارکان جهت‌ساز و استراتژی‌های مدیریت دانش شرکت خانه لوتوس در دستور کار قرار گرفت. بدین منظور جلسه‌های متعددی  با تیم اجرایی پروژه برگزار شد و در نتیجه ارکان جهت‌ساز و استراتژی‌های مدیریت دانش در این شرکت تدوین شد.

برای پیاده‌سازی استراتژی‌های مدیریت دانش شرکت خانه لوتوس برنامه عملیاتی 3 ساله تدوین شد تا ابزارها و تکنیک‌های مدیریت دانش و نرم‌افزار مدیریت دانش دانا مبتنی بر نیازمندی‌های این شرکت ساختمانی اجرایی شود.

معرفی شرکت ساختمانی خانه لوتوس

شرکت ساختمانی خانه لوتوس به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت ساختمان‌های فاخر همواره تلاش می‌کند تا با اتکا بر تجربیات و سوابق مدیران و نیز با بهره‌گیری از نیروهای خلاق و متخصص درجهت ارتقای سطح کیفی ساختمان‌سازی کشور گامی مؤثر بردارد. گروه لوتوس طی چندین سال فعالیت حرفه‌ای در این حوزه، توانسته است تا با رویکرد بروزرسانی اصالت معماری ایرانی، کارنامه‌ قابل‌قبولی در زمینه‌ ساخت‌و‌سازهای مدرن و فاخر از خود بر جای بگذارد. این مجموعه، همواره به‌دنبال خلق فرصت‌های سرمایه‌گذاری نوین و روزآمد در عرصه‌ ساختمان‌سازی فاخر بوده است. ازاین رو  مدیران این گروه با استفاده از به‌روزترین و کارآمدترین فنون و شیوه‌ها توانسته‌اند به راه‌حل‌های اقتصادی – انتفاعی مناسبی در این حوزه دست یابند و با بومی‌سازی دستاوردهای جهانی در حوزه‌ ساختمان، سودی پایدار برای تمامی ذی‌نفعان تعریف کنند.

چشم‌انداز لوتوس تبدیل شدن به سازنده پیشروی ساختمان‌های مسکونی فاخر و توسعه آن به عرصه‌های شهرسازی، گردشگری، و سلامت، فراتر از مرزهای تهران و ایران است.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =