آغاز پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

آغاز پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

آغاز پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز

پروژه پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت مهندسی و توسعه گاز آغاز شد. این شركت یکی از شركت‌های تابعه شركت ملي گاز ايران است كه بر اساس نظام اجرايی طرح‌های صنعت نفت پايه‌گذاری شده است و به عنوان يكي از شركت‌های مهندسی و ساخت طرح‌های صنعت نفت و گاز كشور، مسئوليت مطالعات فنی، اقتصادی، مهندسی پایه و تفصيلی، تامين منابع و مديريت اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مصوب شركت ملي گاز ايران را د بر عهده دارد.  گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در این پروژه نیز همانند تجربیات قبلی، از رویکرد منتورینگ بهره می‌برد تا پس از اتمام پروژه، سفیران دانش شرکت مهندسی و توسعه گاز فعالیت‌های مدیریت دانشی را در این سازمان ادامه دهند.

راهکارهای مدیریت دانش

شرکت مهندسی و توسعه گاز

شرکت مهندسی و توسعه گاز تلاش می‌کند تا از طریق توسعه بسترهای همکاری فنی و تجاری با شرکت های بخش خصوصی و دولتی اعم از داخلی و خارجی به شرکت ملی گاز ایران کمک می کند تا زیرساخت های لازم برای تامین پایدار انرژی گاز کشور و صادرات آن را توسعه دهد. تبدیل شدن به یکی از سازمان های پروژه محور حوزه صنعت گاز در کلاس جهانی از طریق توسعه قابلیت­های سازمانی و شبکه­های همکاری ملی و بین­ المللی چشم انداز این شرکت است. دامنه فعالیت این شرکت شامل موارد  زیر است:

 

  •  انجام كليه امور مهندسي اعم از بنيادي (پايه) و تفصيلي در خصوص طرح هاي ابلاغي.
  •  طراحي، نظارت و اجراي كليه عمليات مهندسي و ساختمان از جمله احداث و توسعه سيستم هاي توليد و جمع آوري و انتقال گاز، تأسيسات سرچاهي، پالايشگاهها و تأسيسات نم زدايي، خطوط انتقال، تغذيه و توزيع گاز، ايستگاه هاي تقويت و تقليل فشار گاز، سيستم هاي مخابراتي، تلمبه خانه، كارهاي ساختماني و زيربنايي و انواع سازه هاي دريايي و تأسيسات مربوطه در داخل و خارج كشور.
  • انجام كليه امور مربوط به تداركات و تأمين اقلام مورد نياز طرح ها و پروژه ها از داخل و خارج كشور.
  •  انجام هر گونه فعاليت علمي، فني، مالي، بازرگاني و خدماتي كه براي توسعه شركت لازم باشد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

1 + سه =