انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه مدیریت پروژه آریانا و گروه مشاوره مدیریت دانش دانا 

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه مدیریت پروژه آریانا و گروه مشاوره مدیریت دانش دانا 

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان موسسه مدیریت پروژه آریانا و شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا 

تفاهم‌نامه همکاری میان موسسه مدیریت پروژه آریانا و شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا منعقد شد. بر اساس این تفاهم‌نامه شرکت مشاور مدیریت دانش دانا و موسسه مدیریت پروژه آریانا در حوزه مدیریت دانش پروژه همکاری خواهند نمود. زمینه‌های اصلی این تفاهم نامه همکاری در ارائه خدمات مشاوره مدیریت دانش، آموزش مدیریت دانش، پیاده‌سازی ابزارها و تکنیک‌های مدیریت دانش پروژه در شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی است.
بدون تردید همکاری متخصصان مدیریت دانش در گروه دانا و خبرگان مدیریت پروژه در موسسه آریانا منجر به بهبود راهکارهای مدیریت دانش پروژه در کشور شده و ارزش افزوده حاصل از پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان های پروژه محور را افزایش می‌دهد.

موسسه مديريت پروژه آريانا

موسسه مديريت پروژه آريانا با ۱۵ سال فعالیت موسسین به­ منظور ارتقای دانش، تکنیک و مهارتهای دانشجویان، فارغ التحصیلان و مهندسین و مدیران علاقمند در حوزه مدیریت پروژه خدمات گسترده ­ای از طریق فعالیت­ های آموزشی و مشاوره به جامعه دانش­ پژوهان، مهندسی کشور، شرکت­ ها، سازمان­ها و پروژه‌های بزرگ عرضه نموده است.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا، متشکل از مشاورین، اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره، به پشتوانه تیم خبره خود که از سال ۱۳۸۶ در حوزه مدیریت سرمایه های فکری و مدیریت دانش در حال فعالیت هستند، تجربه راهبری راهکارهای مدیریت دانش در بیش از ۱۰ صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد. دانا در استقرار راهکارهای مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار راهبران مدیریت دانش سازمان قرار می‌گیرد و همراه با سازمان برای ارزش آفرینی از دانش تلاش می‌کند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

2 × 2 =