ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش در شرکت ساختمانی خانه لوتوس

ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش در شرکت ساختمانی خانه لوتوس

فعالیت‌های اولین مرحله پیاده‌سازی مدیریت دانش در شرکت ساختانی خانه لوتوس با تدوین گزارش ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش به اتمام رسید. در این فاز از ابزار پرسش‌نامه‌ای مدل بلوغ سازمان بهره‌وری آسیایی استفاده شد. همچنین برای ارزیابی بهتر، مصاحبه‌های با مدیران ارشد ستادی و عملیاتی این شرکت انجام شد تا نقاط قوت و قابل بهبود مدیریت دانش با دقت بیشتری شناسایی شوند. از نتایج این گام از پروژه در تدوین استراتژی‌ها و برنامه عملیاتی مدیریت دانش شرکت ساختمانی خانه لوتوس استفاده می‌شود.

معرفی شرکت ساختمانی خانه لوتوس

شرکت ساختمانی خانه لوتوس به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت ساختمان‌های فاخر همواره تلاش می‌کند تا با اتکا بر تجربیات و سوابق مدیران و نیز با بهره‌گیری از نیروهای خلاق و متخصص درجهت ارتقای سطح کیفی ساختمان‌سازی کشور گامی مؤثر بردارد. گروه لوتوس طی چندین سال فعالیت حرفه‌ای در این حوزه، توانسته است تا با رویکرد بروزرسانی اصالت معماری ایرانی، کارنامه‌ قابل‌قبولی درزمینه‌ ساخت‌و‌سازهای مدرن و فاخر از خود بر جای بگذارد. این مجموعه، همواره به‌دنبال خلق فرصت‌های سرمایه‌گذاری نوین و روزآمد در عرصه‌ ساختمان‌سازی فاخر بوده است. ازاین رو  مدیران این گروه با استفاده از به‌روزترین و کارآمدترین فنون و شیوه‌ها توانسته‌اند به راه‌حل‌های اقتصادی – انتفاعی مناسبی در این حوزه دست یابند و با بومی‌سازی دستاوردهای جهانی در حوزه‌ ساختمان، سودی پایدار برای تمامی ذی‌نفعان تعریف کنند.

چشم‌انداز لوتوس تبدیل شدن به سازنده پیشروی ساختمان‌های مسکونی فاخر و توسعه آن به عرصه‌های شهرسازی، گردشگری، و سلامت، فراتر از مرزهای تهران و ایران است.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =