اجرای تکنیک‌های مدیریت دانش در گروه مالی سپهر صادرات

گروه مالی سپهر صارات

اجرای تکنیک‌های مدیریت دانش در گروه مالی سپهر صادرات

اجرای تکنیک‌های مدیریت دانش در گروه مالی سپهر صادرات

یکی از فازهای استقرار مدیریت دانش در شرکت گروه مالی سپهر صادرات، پیاده‌سازی تکنیک‌های مدیریت دانش بود. بدین منظور در گام‌های نخستین پروژه و پس از بررسی و نیازسنجی در واحدهای سازمانی، اجرای 2 تکنیک ” استخراج دانش” و ” داستانسرایی” در دستور کار قرار گرفت و پس از ارائه آموزش‌‌های عمومی و تخصصی به دانشکاران و سفیران دانش، فرایند پیاده‌سازی این دو تکنیک آغاز شد.

بر این اساس، درس‌آموخته‌های”انتقال شرکت‌های بانک صادرات به گروه مالی” با تکنیک استخراج دانش و با همراهی 3 نفر از خبرگان شرکت تدوین شد. همچنین تجربیات شاخص افراد خبره در حوزه پورتفوی بورسی نیز با تکنیک داستانسرایی و با همراهی سفیران دانش در این معاونت به اشتراک گذاشته شد. هدف از اجرای این دو تکنیک، مدیریت دروس آموخته حوزه‌های کلیدی سازمان پیش از عرضه سهام این شرکت در بورس بود.

گروه مالی سپهر صارات

شرکت سرمایه‌گذاری گروه گروه_مالی_سپهر_صادرات با نماد وسپهر پس از احراز کلیه شراط پذیرش از تاریخ ١٩ شهریور ١٣٩٩ به عنوان دویست و بیست و ششمین نماد معاملاتی (شصت و چهارمین شرکت در بازار اول) در گروه سرمایه‌گذاری‌ها و زیرگروه سایر واسطه‌ای مالی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شد. لازم به ذکر است شش میلیارد سهم این شرکت معادل ٢٠ درصد، روز یکشنبه ۳۰ شهریور ١٣٩٩ در بازار فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

یک × 2 =