کارگاه آموزشی مدیریت دانش در شرکت خوارزمی برگزار شد

کارگاه آموزشی مدیریت دانش در شرکت خوارزمی برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنایی با مدیریت دانش در شرکت گسترش فناوری خوارزمی برگزار شد

این کارگاه آموزشی به صورت کاربردی و با حضور متولیان مدیریت دانش این سازمان برگزار شد. در این دوره آموزشی تخصصی مدیریت دانش، پس از ارائه مفاهیم، الزامات، مزایا و ضرورت‌های مدیریت دانش، تکنیک‌های کاربردی مدیریت دانش تشریح شد. با توجه به رویکرد منتورینگ گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت دانش، تلاش شد تا متولیان مدیریت دانش ضمن آگاهی از الزامات بالادستی مدیریت دانش، با نحوه استقرار راهکارهای مدیریت دانش به صورت عملیاتی و اجرایی آشنا شوند.

blank

شرکت گسترش فناوری خوارزمی با تکیه بر دانش و تجربه متخصصان مجرب و با سابقه در زمینه تولید کاتالیست‌های مصرفی صنایع پتروشیمی، فولاد و پالایشگاهی به عنوان کالاهای استراتژیک و قلب واحدهای تولیدی این مجتمع ها تاسیس گردید. شناخت کامل فرآیندهای صنعتی، متغیرهای موثر در مکانیسم و سینتیک واکنش ها، تسلط بر روش های سنتز و تولید مواد، استفاده از فناوری های نوین و به روز در عرصة دانش کاتالیست های صنعتی از خصوصیات ممتاز این شرکت است.

بومی سازی و تولید کاتالیست‌های مورد استفاده صنایع کشور، طراحی و مهندسی فرآیند تولید و ارزیابی کاتالیست‌ها و بومی‌سازی مواد اولیه مورد نیاز در فرآیندهای تولید، از مهمترین ماموریت‌ها و اهداف این شرکت هستند.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

هفت + 6 =