پیاده‌سازی تکنیک‌ استخراج دانش تصویری در شرکت آرمان گهر سیرجان

پیاده‌سازی تکنیک‌ استخراج دانش تصویری در شرکت آرمان گهر سیرجان

در ادامه اقدامات پیاده‌سازی تکنیک‌ها و ابزارهای مدیریت دانش در شرکت آرمان گهر سیرجان، مدون‌سازی درس‌آموخته‌ها با روش ویدئویی در دستور کار قرار گرفت. بدین منظور پس از برگزاری جلسات متعدد با مدیران و روسای واحدهای مختلف شرکت، حوزه‌های دانشی با اولویت بالا انتخاب شد. سپس جلسه‌های آموزشی_توجیهی با خبرگان هر موضوع برگزار شد تا اهداف و روش مدون‌سازی تجربیات برای آن‌ها تبیین شود.در ادامه استخراج دانش تصویری در شرکت آرمان گهر سیرجان نیز تجربیات و درس‌آموخته‌های حوزه‌های مهم سازمانی مانند آتش‌باری، نگهداری و تعمیرات تراک و غیره با همکاری تیم اجرایی مدیریت دانش مدون شد. بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، پیاده‌سازی این تکنیک با رویکرد منتورینگ توسط واحد متولی مدیریت دانش در این سازمان ادامه خواهد داشت.

آشنایی با شرکت آرمان گهر سیرجان

اهم فعاليت‌های موردتوجه شرکت آرمان گهر سیرجان در حوزه كاوش‌های زمينی تعيين شده است. تنوع پروژه‌های اين شرکت و منحصر بودن نحوه اجراء آن‌ها با اتكا به تجارب غنی و كادر تخصصي به کار گرفته شده، نشان‌دهنده تعهد ويژه این شرکت به ادامه پويای فعاليتمان است. اين فعاليت تنها حرفه ما نيست بلکه عشقمان نيز هست.

اهم فعالیت‌های شرکت آرمان گهر سیرجان عبارت است از انجام كليه فعاليت‌های مطالعاتی، خدمات فني و مهندسی مشاوره‌ای، طراحی، اجرائی، طرح و ساخت مديريت پيمان و همچنين نظارت بر طرح‌های عمرانی در همه زمينه‌ها شامل

  • رشته آب (دربرگيرنده امور مربوط به بندها، سدها، ساختمان نيروگاه آبی، سازه‌های هيدروليكی و تونل‌های آب، مخازن و شبكه‌های توزيع آب و غيره)
  • رشته حمل‌ونقل دربرگيرنده امور مربوط به ساخت راه‌ها نظير جاده‌های اصلي و فرعی بزرگراه‌ها راه‌هاي ريلی، باند فرودگاه، تونل‌ها، پل‌ها، راه‌هاي زيرزمينی و سيستم‌ها، حمل‌ونقل و عمليات آسفالتی و نظاير آن
  • رشته تأسيسات و تجهيزات دربرگيرنده امور مربوط به خطوط انتقال آب، نفت و گاز، شبكه گازرسانی، تأسيسات مكانيكی و هيدرومكانيكی و غيره.
  • رشته كشاورزی دربرگيرنده امور مربوط درزمينه آبياری، به‌سازي و اصلاح اراضی، احداث حوضچه‌ها و استخرهاي پرورش و تكثير ماهی، عمليات مربوط در امور دامپروری، شيلات و آبزيان و نظاير آن.
  • رشته ساختمان دربرگيرنده امور مربوط به ساختمان‌ها و ابنيه و غيره.
  • ايجاد كارخانجات، اخذ تسهيلات از بانك‌های داخلی و خارجی، انجام هرگونه عمليات مجاز تجاری، اعتباری، ارزی، ريالی، مالي واقتصادي اعم از خريدوفروش، ترخيص كالا، توزيع و خدمات بازرگانی و فعاليت‌هاي بازرگاني خريدوفروش سهام ساير شركت‌ها و مشاركت در بازار بورس
  • استفاده از مواد ناريه و انجام عمليات آتشباری در ارتباط با موضوع فعاليت‌ها.
  • ایجاد تعميرگاه تخصصي ماشين‌آلات و ارائه خدمات تعميرگاهی.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =