نقشه دانش شعب بانک صنعت و معدن

تدوین نقشه دانش شعب بانک صنعت و معدن

نقشه دانش شعب بانک صنعت و معدن تدوین شد

در سومین گام از پیاده‌سازی طرح توسعه مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن، نقشه دانش در تمامی شعب سراسر کشور این بانک ندوین شد. بدین منظور پس از برگزاری بیش از 40 جلسه با مدیران و خبرگان سازمان، نقشه دانش سازمانی مبتنی بر مدل APQC تدوین و طراحی شد. نقشه دانش شعب بانک صنعت ومعدن در بر دارنده اطلاعات بسیار مفید در خصوص دانش سازمانی است و به عنوان راهنمایی برای پیاده‌سازی ابزارها و تکنیک‌های مدیریت دانش و تحلیل شکاف دانشی در این بانک توسعه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نقشه دانش شعب بانک صنعت و معدن
نقشه دانش شعب بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن؛ بانک توسعه و پیشرفت

بانک صنعت و معدن، بانکی توسعه ای و تخصصی در حوزه ی صنایع و معادن کشور می باشد که از طریق تسهیل‌گری حرفه ای در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره ای به طرح های بزرگ زیر ساختی کشور و ایجاد و توسعه ی صنایع کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در توسعه پایدار کشور شامل بهبود ارزش افزوده و بهره وری صنایع، افزایش اشتغال ،توسعه متوازن منابع براساس مزیت های رقابتی منطقه ای و بهبود زیرساخت های توسعه اقتصادی، نقش موثر و یکتایی را ایفا می کند. در این راستا بانک تعاملی اثر بخش با متولیان سیاست گذاری توسعه اقتصادی کشور دارد و ارزش آفرینی خود را با اتکا به توانایی های سرمایه انسانی، شبکه ی ارتباطات بین المللی و ملی و ایجاد شرایط مناسب تامین مالی، تحقق می بخشد.
ارزش هایی که بانک صنعت و معدن در انجام ماموریت خود به آنها پایبند است، حساسیت نسبت به اثر بخشی و تخصیص بهینه منابع، سادگی و سرعت ارائه خدمات و تعهد به صیانت از محیط زیست در راستای مسئولیت های اجتماعی می باشند.
بانک صنعت و معدن از ابتدای امسال برنامه توسعه نظام مدیریت دانش را در دستور کار خود قرار داده است. این پروژه در 4 گام عملیاتی توسط گروه مشاوره مدیریت دانش دانا طراحی شد و در سومین گام آن، نقشه دانش در شعب این بانک تدوین شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =