برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در گروه سولیکو (کاله)

برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در گروه سولیکو (کاله)

کارگاه آموزشی مدیریت دانش در گروه سولیکو برگزار شد. در این دوره‌ علاوه بر آموزش مفاهیم مدیریت دانش، سرفصل‌هایی همچون آشنایی ‌با ‌مراحل ‌پیاده‌سازی مدیریت‌ دانش، ارزیابی بلوغ مدیریت دانش، طراحی درخت و نقشه دانش و فرایند مدیریت درس‌آموخته تشریح شد.

کارشناسان حوزه آموزش و مدیریت دانش گروه سولیکو و شرکت‌های زیرمجموعه در این دوره آموزشی که به میزبانی شرکت آريس در شهر زیبای آمل برگزار شد حضور داشتند.

معرفی گروه سولیکو

ایجاد و بهبود چرخه سلامت با استفاده از چرخه‌ای سالم و کامل از محصولات مختلف لبنی، گوشتی، بستنی و نوشیدنی از سال‌های دور همواره یکی از دغدغه‌های اصلی در ایران بوده است. گروه سولیکو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین و شناخته‌شده‌ترین تولیدکننده‌هایی محصولات غذایی مختلف، سعی کرده تا با پیمودن راه پرپیچ‌وخم ایجاد و بهبود این چرخه، بهترین محصولات سبد غذایی روزانه هم‌وطنان را ارائه کند. این مجموعه امروز با مدیریت جناب آقای غلامعلی سلیمانی، بنیان‌گذار و مالک این گروه به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان زنجیره غذایی تبدیل‌شده است.

محصولات متنوع و متعدد گروه سولیکو در سراسر ایران و در ۱۴ کارخانه مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود. تمامی محصولات در زیرگروه سولیکو در این ۱۴ کارخانه تولید و آماده عرضه به بازار می‌شود.

آموزش و توانمندسازی کارکنان در مدیریت دانش

مدیریت دانش مستلزم دوره‌های آموزشی مدیریت دانش مستمر با هدف افزایش آگاهی و همچنین انتقال دانش به‌کارگیری ابزارها و راهکارهای مدیریت دانش به مدیران، دانش‌کاران و راهبران نظام مدیریت دانش سازمان است و کلیه نقش‌های مدیریت دانش بنا به وظایف و مسئولیت‌های خود، باید دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی را بگذرانند.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا»، بیش از ۲۰ دوره آموزشی مدیریت دانش (شامل دوره‌های کددار و‌ رسمی سازمان‌های دولتی) را در سطوح پایه‌ای و پیشرفته طراحی نموده است. کلیه دوره‌های آموزشی مدیریت دانش ما به‌صورت کارگاهی و با رویکرد مربیگری و یادگیری حین عمل اجرا می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 4 =