برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در شرکت احیاء سپاهان

برگزاری دوره آموزشی مدیریت دانش در شرکت احیاء سپاهان

کارگاه‌های آموزشی مدیریت دانش در شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان برگزار شد. در دوره آموزشی مدیریت دانش در شرکت احیاء سپاهان سرفصل‌هایی همچون مفاهیم مدیریت دانش، آشنایی ‌با ‌مراحل ‌پیاده‌سازی مدیریت‌ دانش، ارزیابی بلوغ مدیریت دانش، طراحی درخت و نقشه دانش، فرآیند مدیریت درس‌آموخته و چند تکنیک کاربردی مدیریت دانش ارائه شد. مدیران و کارشناسان واحد آموزش شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در این دوره آموزشی که در دفتر تهران این شرکت برگزار شد حضور داشتند.

معرفی شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان

شرکت معادن سنگ‌آهن احياء سپاهان (سهامي خاص) از ۷/۳/۱۳۸۵ به منظور بهره‌برداري از معادن سنگ‌آهن پلاسري سنگان و خواف، به ثبت رسيده و فعاليت خود را آغاز نموده است. موضوع فعاليت اين شرکت شامل اکتشـاف، استخـراج، بهره‌برداری از معادن داخل و خارج از کشور، فرآوری مواد معدنی، پيمانکاری در زمينه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد معدنی، تولید کنسانتره سنگ آهن، خدمات فنی و مهندسی و مشاوره‌ای درخصوص اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از معادن و نيز درخصوص تجهيزات و ماشين‌آلات معدنی، سرمايه‌گذاری در زمينه‌های معدنی و صنايع معدنی با شرکت‌های داخلی و خارجی، صادرات و واردات کليه کالاهای مجاز بازرگانی مي‌باشد.

اين شرکت به‌عنوان بزرگترين توليدکننده بخش خصوصی سنگ‌آهن در ايران است که با ايجاد شرايط محيطی ايمن و مطلوب، مبتنی بر خلاقيت و توانمندی کارکنان و نيروهای مجرب در راستای تعهد به کيفيت محصول، اهداف سازمانی، رضايتمندی مشتريان، رعايت مسائل ايمنی و بهداشت و محيط‌زيست قدم برمی‌دارد. همچنين اين شرکت ساخت کارخانه گندله را در راستای اهداف کلان نظام جمهوری اسلامی در برنامه‌های خود دارد.

 

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =