آغاز پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت آرمان‌گهر سیرجان

آغاز پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت آرمان‌گهر سیرجان

پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت آرمان‌‌گهر سیرجان آغاز شد. مدیریت سرمایه‌های انسانی شرکت آرمان‌گهر درراستای حفظ دارایی‌های دانشی و خلق ارزش از دانش، پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش را در دستور کار خود قرار داده است. این پروژه با همکاری گروه مشاروه مدیریت دانش دانا اجرایی خواهد شد و تمرکز بر خلق نتایج ملموس و اثربخش با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و ابزارهای مدیریت دانش، از اهداف کلیدی این پروژه به شمار می‌آید.

آشنایی با شرکت آرمان گهر سیرجان

اهم فعاليت‌های موردتوجه شرکت آرمان گهر سیرجان در حوزه كاوش‌های زمينی تعيين شده است. تنوع پروژه‌های اين شرکت و منحصر بودن نحوه اجراء آن‌ها با اتكا به تجارب غنی و كادر تخصصي به کار گرفته شده، نشان‌دهنده تعهد ويژه این شرکت به ادامه پويای فعاليتمان است. اين فعاليت تنها حرفه ما نيست بلکه عشقمان نيز هست.

اهم فعالیت‌های شرکت آرمان گهر سیرجان عبارت است از انجام كليه فعاليت‌های مطالعاتی، خدمات فني و مهندسی مشاوره‌ای، طراحی، اجرائی، طرح و ساخت مديريت پيمان و همچنين نظارت بر طرح‌های عمرانی در همه زمينه‌ها شامل

  • رشته آب (دربرگيرنده امور مربوط به بندها، سدها، ساختمان نيروگاه آبی، سازه‌های هيدروليكی و تونل‌های آب، مخازن و شبكه‌های توزيع آب و غيره)
  • رشته حمل‌ونقل دربرگيرنده امور مربوط به ساخت راه‌ها نظير جاده‌های اصلي و فرعی بزرگراه‌ها راه‌هاي ريلی، باند فرودگاه، تونل‌ها، پل‌ها، راه‌هاي زيرزمينی و سيستم‌ها، حمل‌ونقل و عمليات آسفالتی و نظاير آن
  • رشته تأسيسات و تجهيزات دربرگيرنده امور مربوط به خطوط انتقال آب، نفت و گاز، شبكه گازرسانی، تأسيسات مكانيكی و هيدرومكانيكی و غيره.
  • رشته كشاورزی دربرگيرنده امور مربوط درزمينه آبياری، به‌سازي و اصلاح اراضی، احداث حوضچه‌ها و استخرهاي پرورش و تكثير ماهی، عمليات مربوط در امور دامپروری، شيلات و آبزيان و نظاير آن.
  • رشته ساختمان دربرگيرنده امور مربوط به ساختمان‌ها و ابنيه و غيره.
  • ايجاد كارخانجات، اخذ تسهيلات از بانك‌های داخلی و خارجی، انجام هرگونه عمليات مجاز تجاری، اعتباری، ارزی، ريالی، مالي واقتصادي اعم از خريدوفروش، ترخيص كالا، توزيع و خدمات بازرگانی و فعاليت‌هاي بازرگاني خريدوفروش سهام ساير شركت‌ها و مشاركت در بازار بورس
  • استفاده از مواد ناريه و انجام عمليات آتشباری در ارتباط با موضوع فعاليت‌ها.
  • ایجاد تعميرگاه تخصصي ماشين‌آلات و ارائه خدمات تعميرگاهی.

 

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در  پروژه پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت آرمان‌گهر سیرجان نیز همانند تجربیات قبلی، از رویکرد منتورینگ استفاده می‌کند تا پس از اتمام پروژه، سفیران دانش فعالیت‌های مدیریت دانش را در شرکت آرمان‌گهر سیرجان  ادامه دهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 1 =