ارزیابی بلوغ مدیریت دانش گاز هرمزگان

ارزیابی بلوغ مدیریت دانش

ارزیابی بلوغ مدیریت دانش گاز هرمزگان

ارزیابی بلوغ مدیریت دانش در شرکت گاز استان هرمزگان به پایان رسید. با توجه یه شیوع گسترده کرونا در ماه‌های اخیر، تمامی جلسه‌های این فاز از پروژه به صورت مجازی برگزار شد.

شرکت شرکت گاز استان هرمزگان از شهریور سال جاری برنامه پیاده‌سازی مدیریت دانش را در دستور کار خود قرار داد. پیاده‌سازی مدیریت دانش در این شرکت در 5 گام عملیاتی طراحی شد و در اولین گام برای استقرار نظام مدیریت دانش، ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش در این سازمان انجام شد.

برای انجام این کار این علاوه بر استفاده از ابزار پرسشنامه‌ای یکی از مدل‌های مرجع بلوغ مدیریت دانش، مصاحبه‌هایی با خبرگان و مدیران شرکت نیز انجام شد. این مصاحبه‌‌ها با هدف شناسایی دقیق‌­تر نقاط قوت و قابل بهبود مدیریت دانش انجام در فرایندها و واحدهای مختلف سازمانی انجام شد. بر این اساس همکاران ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانش دانا با شناخت کافی از ابعاد مدیریت دانش در این شرکت، با همکاری واحد پژوهش و فناوری، سایر اقدامات اجرایی پروژه را در 4 گام باقی‌مانده انجام خواهند داد.

 

ارزیابی بلوغ مدیریت دانش

اطلاعات بیشتر در رابطه با  ارزیابی سطح بلوغ مدیریت دانش را در این صفحه مطالعه کنید.

شرکت گاز استان هرمزگان

کاربرد گاز طبیعی به عنوان سوخت حرارتی، تنها قسمتی از موارد متنوع کارایی این ماده با ارزش و گرانقدر به شمار می رود. اهمیت اصلی و واقعی گاز طبیعی با توجه به ارزش افزوده فراوان و قابلیت تبدیل به هزاران نوع کالای با ارزش اقتصادی در بخش صنعت به عنوان ماده اولیه و یا منبع انرژی ظاهر می شود. طبق اساسنامه قانونی، شرکت گاز استان هرمزگان به عنوان سی امین شرکت فعال در عرصه گازرسانی (توزیع و فروش گاز) و یکی از سه شرکت وابسته به شرکت ملی گاز در استان، سال ۱۳۸۷ به استناد مصوبه هیئت محترم وزیران با شناسه ملی ۱۰۸۰۰۱۲۳۷۶۹ و شماره ثبت ۱۴۶۴۳۶ با هدف ارائه خدمات گازرسانی مطلوب و بهینه به استان در جهت اجرا و توسعه شبکه های گازرسانی و بهره مندی هرچه بیشتر صنایع و مردم شریف و ولایت مدار استان از این نعمت خدادادی و موهبت الهی و جایگزین این سوخت پاک و مناسب به جای سایر سوخت های آلاینده و فسیلی در بندر عباس شروع به فعالیت نمود. حوزه تأمین کننده گاز طبیعی در استان هرمزگان در حال حاضر پالایشگاه گاز سرخون واقع در شمال بندرعباس در حوالی روستای نانگ و نیز پالایشگاه گاز گورزین واقع در جزیره زیبای قشم و گاز حاصله از منابع گازی جزیره سیری که در مجموع با ظرفیت تولید اسمی ۱۸ میلیون متر مکعب در روز از طریق خطوط انتقال گاز فشار قوی تحویل شرکت گاز استان هرمزگان جهت توزیع و فروش به مصرف کنندگان خانگی، تجاری، عمومی، صنعتی و نیروگاهها) می گردد.

شرکت گاز استان هرمزگان با وظیفه تحقق اهداف تعیین شده در بخش گاز کشور مبنی بر جایگزینی گاز طبیعی با سایر سوختها از طریق توسعه شبکه گازرسانی وهدایت جامعه به سمت جایگزینی گاز طبیعی در محدوده استان، هم اکنون مشغول خدمت رسانی به مشترکین و مردم در سطح استان هرمزگان می باشد.

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

4 × 5 =