آغاز پروژه پیاده‌سازی مدیریت دانش در شرکت آب و فاضلاب مشهد

پروژه پیاده‌سازی مدیریت دانش در شرکت آب و فاضلاب مشهد آغاز شد. این پروژه با هدف بهبود و ارتقاء سطح بلوغ مدیریت دانش و در راستای توسعه و ارتقاء كیفیت خدمات شرکت و خلق ارزش از دانش کارکنان طراحی شده است.

بر اساس تجربیات پیشین شرکت دانا، برای پیاده‌سازی مدیریت دانش در شرکت آب و فاضلاب مشهد مدت زمان 12 ماه در نظر گرفته شده است و مشاوران گروه دانا در کنار سفیران دانش و تیم اجرایی مدیریت دانش آبفا مشهد، اقدامات برنامه‌ریزی‌شده در 8 گام این پروژه را اجرا می‌کنند.

آب شرب شهر مشهد از منابع داخلی دشت مشهد تأمین می شود . حدود 85 درصد آن توسط چاههای عمیق كه تعدادی از آنها در محدوده شهر و مابقی در خارج محدوده فعلی قرار دارند . تعداد 5 حلقه چاه آهكی در منطقه پائین دست سد كارده نیز جزو چاههای خارج شهر محسوب می شوند.

شرکت آب و فاضلاب مشهد

علاوه برآن دو سد كارده و طرق و همچنین یك دهنه چشمه آهكی در اندرخ كه زیردست سد كارده می باشد تأمین كننده آب شرب مشهد می باشند .
از مجموعه فوق فقط آب سدهای طرق و كارده سالانه حدود 20 میلیون متر مكعب تأمین می شود كه توسط دو رشته خط انتقال به طول 25 كیلومتر و 45 كیلومتر به تصفیه خانه های شماره یك منتقل و پس از تصفیه فیزیكی به شبكه توزیع وارد می شود البته قرار است كه آب سد طرق از این به بعد در تصفیه خانه شماره 2 تصفیه و به سیستم توزیع آب شهر داده شود و از ظرفیت خالی تصفیه خانه شماره یك نیز برای آب بنام جدید سطحی استفاده شود .

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =