برگزاری کارگاه‌های آموزش مدیریت دانش در شرکت راهبر فرآیند آریا

برگزاری کارگاه‌های آموزش مدیریت دانش در شرکت راهبر فرآیند آریا

کارگاه های آموزشی مدیریت دانش در شرکت راهبر فرآیند آریا برگزار شد. در این دوره‌ها علاوه بر آموزش مفاهیم مدیریت دانش، ابزارها و تکنیک‌های کاربردی مدیریت دانش نیز برای کارشناسان واحد متولی مدیریت دانش این شرکت تشریح شد.

آموزش و توانمندسازی کارکنان

مدیریت دانش مستلزم دوره‌های آموزشی مدیریت دانش مستمر با هدف افزایش آگاهی و همچنین انتقال دانش بکارگیری ابزارها و راهکارهای مدیریت دانش به مدیران، دانش‌کاران و راهبران نظام مدیریت دانش سازمان است و کلیه نقش‌های مدیریت دانش بنا به وظایف و مسئولیت‌های خود، باید دوره های آموزشی عمومی و تخصصی را بگذرانند.

«گروه مشاوره مدیریت دانش دانا»، بیش از ۲۰ دوره آموزشی مدیریت دانش (شامل دوره های کددار و‌ رسمی سازمان‌های دولتی) را در سطوح پایه‌ای و پیشرفته طراحی نموده است. کلیه دوره‌های آموزشی مدیریت دانش ما به صورت کارگاهی و با رویکرد مربیگری و یادگیری حین عمل اجرا می شوند.

شرکت راهبر فرایند آریا

شرکت راهبررآیند آریا همواره کوشیده است که رویکردی متعالی به کسب و کار در حوزه صنعت کشور داشته باشد و با تلاشی که انجام می‌دهد بتواند در تحقق هدف‌های اجتماعی و اقتصادی کشور نقش بسزایی داشته باشد. به طور کلی راهبر فرآیند آریا خود را در قبال نیروی انسانی جوان و محیط‌زیست مسئول می‌داند و از ابتدای راه‌اندازی مجموعه، به دنبال گامی فراتر از چارچوب‌های اولیه کسب و کار بوده است.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 3 =