برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت دانش در شرکت‌های زیرمجموعه‌ مدیریت منابع آب ایران

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت دانش در شرکت‌های زیرمجموعه‌ مدیریت منابع آب ایران

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت دانش در شرکت‌های زیرمجموعه‌ مدیریت منابع آب ایران برگزار شد. این دوره های آموزشی در قالب سه عنوان «آشنایی با ابزارها و تکنیک‌های مدیریت دانش با رویکرد بهبود بهره‌وری»، «آشنایی با تکنیک استخراج دانش خبرگان» و «آشنایی با پیاده‌سازی مدیریت دانش مبتنی بر چارچوب فرایندی APQC» ارائه شد. در دوره‌های آموزشی مدیریت دانش در شرکت‌های زیرمجموعه‌ مدیریت منابع آب ایران مدیران و کارشناسان بیش از ۳۰ شرکت حضور داشتند.

معرفی شرکت مدیریت منابع آب ایران

شرکت مدیریت منابع آب ایران (بنیان‌گذاری در ۱۳۶۲) شرکتی زیرمجموعه وزارت نیروی ایران است که هدفش اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های وابسته انرژی برق آبی و ذخیره و جابه‌جایی آب در ایران است. دفتر اصلی آن در تهران و محدوده فعالیت آن سراسر کشور می‌باشد. این شرکت شخصیت حقوقی مستقل دارد و به‌طور سهامی خاص اداره می‌شود، استقلال مالی دارد و پیرو اساسنامه خود است؛ کلِّ سهام آن در اختیار دولت ایران می‌باشد.

موضوع فعالیت شرکت عبارت است از مدیریت سهام و سرمایه‌های شرکت در شرکت‌های زیرمجموعه و انجام هرگونه فعالیت در راستای شناخت، مطالعه، توسعه، حفاظت، بهره‌برداری بهینه از منابع آب، تأسیسات و سازه‌های آبی (به استثنای امور مربوطه به توزیع آب، جمع‌آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب شهری و روستایی) و ظرفیت‌های برق آبی اعم از مدیریت نظارت، سرمایه‌گذاری در چارچوب تکالیف مندرج در قوانین و مقررات مربوط و سیاست‌های وزارت‌نیرو که از طریق شرکت‌های زیرمجموعه و یا عندالزوم با تصویب مجمع عمومی توسط شرکت انجام خواهد شد.

چشم‌انداز شرکت منابع آب ایران ایجاد نظام جامع مدیریت منابع آب با نگرش مدیریت توأمان عرضه و تقاضا در کل چرخه آب در چارچوب آمایش سرزمین در حوضه‌های آبریز کشور، با لحاظ نمودن ارزش اقتصادی، امنیتی، سیاسی، اجتماعی و زیست‌محیطی آب در استحصال، عرضه، حفاظت و بهره‌برداری مطلوب از آن برای نیل به توسعه پایدار کشور می‌باشد.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 12 =