blank

استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش دانا در شرکت دامداران

استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش دانا در شرکت دامداران

نرم‌افزار مدیریت دانش دانا در شرکت دامداران استقرار یافت. این شرکت به عنوان یکی از برترین شرکت‌های صنعت لبنیات کشور سامانه مدیریت دانش گروه دانا را به عنوان بستری مناسب برای افزایش تعاملات سازمانی و پشتیانی از فرایند مدیریت دانش انتخاب کرد.

سامانه نرم‌افزاری مدیریت دانش دانا دارای ماژول‌های متعددی است که هر یک از آن‌ها در راستای پوشش 5 عنصر اصلی چرخه دانش شامل شناسایی دانش، خلق دانش، ذخیره‌سازی دانش، به اشتراک‌گذاری دانش و بکارگیری دانش طراحی شده‌است. این نرم افزار جامع‌ترین سامانه مدیریت دانش کشور است که با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی دنیا و مبتنی بر راهکارهای هوش مصنوعی طراحی شده است. قابلیت‌های منحصر به فرد این سیستم نرم‌افزاری و کاربردپسند بودن آن موجب شده تا شرکت دامداران در فرایند پیاده‌سازی مدیریت دانش از آن استفاده کنند.

 

blank

شرکت دامداران

در بهار سال 1363 فعالیت  دامدران به‌صورت واحد صنفی و کارگاهی در شمال شهر تهران شروع شد. ابتدا محصول ماست را در انواع ماست‌های گاوی و گوسفندی و شیر با بسته‌بندی نایلونی خام و سپس نایلونی پاستوریزه تولید نمودیم و متعاقباٌ تولید دوغ، قره قوروت، بستنی سنتی، لور، کشک، کره، سرشیر و پنیر را اضافه کردیم.

محصولاتمان با ویژگی خاص طبیعی که داشت در همان ساعت‌های اولیه روز در فروشگاه‌ها تمام می‌شد. بعد از گذشت چند سال با استقرار دام‌پروری در شهریار، خود مبادرت به تهیه شیر خام طبیعی نمودیم و نهایتا در سال 1371 در روستای هفت جوی کارخانه تولید لبنیات را مستقر نمودیم.

در حال حاضر مجموعه هولدینگ برند تجاری «دامداران» کارخانجات تولید و بسته‌بندی انواع محصولات لبنی پاستوریزه مدت‌دار و انواع نوشیدنی است. انگیزه و هدفمان از ورود به این صنعت، تهیه لبنیات سالم و متنوع که تا آن روز در ایران وجود نداشت بود که این خودبه‌خود سبب ایجاد کارآفرینی و اشتغال می‌شد.

در تولید این گروه محصولات که نیاز روزانه مردم می‌باشد صداقت، سلامت و طبیعت‌محوری ما سبب موفقیت و پیشرفت بیشتر ما شد.

مجموعه دامداران مجموعه‌ای مستقل در تهیه شیر خام، تولید ظروف، تولید انواع فرآورده‌های لبنی پاستوریزه و استریل است. شرکت های میامی، سحر، جهان صالح و پارس سان نیز شرکت‌های هم‌گروه دامداران هستند.

blank

مدیریت دانش در دامداران

پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در شرکت دامداران با هدف ایجاد فرایند مدیریت دانش و خلق نتایج ملموس و کاربردی آغاز شده است. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در اجرای این پروژه از  رویکرد منتورینگ استفاده می‌کند تا پس از اتمام پروژه، واحد مدیریت دانش و سفیران دانش  دامداران فعالیت‌های مدیریت دانشی را در سطح شرکت ادامه دهند.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =