آغاز پروژه استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش در بانک آینده

آغاز پروژه استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش در بانک آینده

پروژه استقرار نرم‌افزار مدیریت دانش در بانک آینده آغاز شد. در این پروژه، سامانه نرم‌افزاری مدیریت دانش دانا جایگزین نرم‌افزار پیشین بانک آینده شده و کلیه اطلاعات به سامانه جدید مهاجرت می‌کند. این پروژه با هدف ارتقاء قابلیت‌های نرم‌افزار مدیریت دانش، یکپارچه‌سازی سیستم مدیریت دانش با سایر سامانه‌های مرتبط در بانک آینده و بهبود سطح مشارکت دانشکاران طی 4 ماه اجرایی خواهد شد. سامانه نرم‌افزاری مدیریت دانش دانا دارای ماژول‌های متعددی است که هریک از آن‌ها درراستای پوشش 5 عنصر اصلی چرخه دانش شامل شناسایی دانش، خلق دانش، ذخیره‌سازی دانش، به اشتراک‌گذاری دانش و به‌کارگیری دانش طراحی شده است. این نرم‌افزار یکی از جامع‌ترین سامانه مدیریت دانش کشور است که با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های برنامه‌نویسی دنیا و مبتنی بر راهکارهای هوش مصنوعی طراحی شده است. برخی قابلیت‌های منحصربه‌فرد این سیستم نرم‌افزاری و کاربرپسند بودن آن موجب شده تا بانک صنعت و معدن پس از بررسی سامانه‌های تخصصی مدیریت دانش موجود در کشور، نرم‌افزار مدیریت دانش دانا را انتخاب کرده در فرایند پیاده‌سازی مدیریت دانش از آن استفاده کند.

معرفی بانک آینده

بانک آینده به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمايه‌ی پايه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران شد.

در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا، در قالب يك بانك تجاري خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌هاي خدمات بانكداري: خرد، تجاری، مؤسسه‌اي و خدمات بانكداري اختصاصي در بستر آخرین دستاوردهای فناوري اطلاعات و ارتباطات، با ۲۷۵ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

گسترش بانکداری مجازی، تمرکز بر فعالیت‌های بانکداری بین‌الملل، حرکت در جهت تشکیل مؤسسه مالی مادر تخصصی چند‌منظوره، افزایش مستمر بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و قدرت خلاقیت، تخصص و تعلّق سازمانی آن‌ها، مهندسی فرآیندها و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و خدمات برای مشتریان، هم‌زمان با افزایش کیفیت آن‌ها، و به‌طور کلی ارزش‌آفرینی مستمر و در حد اعلا برای تمام گروه‌های ذی‌نفع بانک، از استراتژی‌های بنیادین تاسیس این بانک است.

ارزش‌آفرینی برای مشتریان، تشخیص نیازهای آشکار و پنهان آن‌ها و پاسخ‌گویی موثر‌تر و سریع‌تر از رقبا به این نیازها، در راستای تامین حقوق سهام‌داران و تحقق راهبردهای کلان کشوری، نیز از جمله اصول پذیرفته شده سهام‌داران و مدیریت بانک آینده است.

بانک آینده، در تلاش است؛ در قالب یک بانک تجاری پای‌بند به اصول و اخلاق حرفه‌ای و تخصصی بانکداری، در سطح جهان و در داخل کشور، در چارچوب قانون عملیات بانکی بدون ربا، در طول یک دوره برنامه‌ریزی، در جمع بانک‌های تراز اول خصوصی کشور قرار گیرد.

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا

 

 

یک پاسخ

  1. ما هم در شرکتمون نرم افزارهای مدیریت دانش بازار رو بررسی کردیم، نرم افزار مدیریت دانش دانا واقعا امکانات خوبی داره
    امیدوارم بتونیم تامین بودجه کنیم و استقرار بدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفده =