مدیریت دانش

آغاز پروژه توسعه مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن

آغاز پروژه توسعه مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن

پس از پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن  و  کسب موفقیت‌های چشم‌گیر در سال گذشته، “پروژه توسعه مدیریت دانش” در سطح ستاد و 60 شعبه این بانک توسعه‌ای آغاز شد. هدف از اجرای پروژه توسعه مدیریت دانش در بانک صنعت و معدن ایجاد بسترهای مورد نیاز برای توسعه و تداوم راهکارهای مدیریت دانش  و گسترش آن تا سطح شعب بانک است. فعالیت‌های اجرایی این پروژه یک ساله در 4 گام عملیاتی برنامه‌ریزی شده است و پس از اقداماتی نظیر ارزیابی سطح بلوغ، تدوین ارکان جهت‌ساز مدیریت دانش، پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در سطح ستاد و شعب بانک اجرا می‌شود. رویکرد گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در این پروژه نیز استفاده از منتورینگ است تا پس از اتمام پروژه، سفیران دانش بانک صنعت و معدن فعالیت‌های مدیریت دانشی را در این بانک ادامه دهند.

مدیریت دانش دانا

بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن، بانکی توسعه ای و تخصصی در حوزه ی صنایع و معادن کشور می باشد که از طریق تسهیل گری حرفه ای در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره ای به طرح های بزرگ زیر ساختی کشور و ایجاد و توسعه ی صنایع کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در توسعه پایدار کشور شامل بهبود ارزش افزوده و بهره وری صنایع، افزایش اشتغال ،توسعه متوازن منابع براساس مزیت های رقابتی منطقه ای و بهبود زیرساخت های توسعه اقتصادی، نقش موثر و یکتایی را ایفا می کند. در این راستا بانک تعاملی اثر بخش با متولیان سیاست گذاری توسعه اقتصادی کشور دارد و ارزش آفرینی خود را با اتکا به توانایی های سرمایه انسانی، شبکه ی ارتباطات بین المللی و ملی و ایجاد شرایط مناسب تامین مالی، تحقق می بخشد.
ارزش هایی که بانک صنعت و معدن در انجام ماموریت خود به آنها پایبند است، حساسیت نسبت به اثر بخشی و تخصیص بهینه منابع، سادگی و سرعت ارائه خدمات و تعهد به صیانت از محیط زیست در راستای مسئولیت های اجتماعی می باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =