لینکدین دانا 9000 تایی شد

لینکدین دانا 9000 تایی شد

صفحه گروه مدیریت دانش دانا در لینکدین 9000 تایی شد. بسیار خرسندیم که جمع همراهانمان در لینکدین به بیش از ۹٠٠٠ نفر رسید و به‌عنوان «بزرگترین صفحه مدیریت دانش» در این شبکه اجتماعی به شکلی تخصصی فعالیت می کنیم. «افزایش آگاهی عمومی درزمینه مفاهیم و کارکردهای مدیریت دانش» از ارزش‌های کلیدی گروه مدیریت دانش دانا در راهبری این صفحه تخصصی است و در این سال‌ها تلاش کردیم با انتشار صدها مطلب تخصصی و به‌روز در حوزه تخصصی خود، گام کوچکی در این مسیر برداریم.

ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا به دنبال ارائه راهکاری ارزش آفرین مدیریت دانش هستیم و برای تحقق این مهم، الگوبرداری از تجربیات برترین‌ سازمان‌های دنیا را چراغ راه خود قرار دادیم. همکاران ما همواره در حال جمع‌آوری و مطالعه به‌روزترین مطالب حوزه مدیریت دانش هستند و بخشی از این مقالات را در صفحه لینکدین دانا با شما همراهان به اشتراک می‌گذاریم.

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا (سهامی خاص)، متشکل از مشاورین، اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره، به پشتوانه تیم خبره خود در حوزه مدیریت سرمایه‌های فکری و مدیریت دانش در حال فعالیت هستند، تجربه راهبری راهکارهای مدیریت دانش در بیش از 10 صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد. ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا برای استقرار راهکارهای مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار راهبران مدیریت دانش سازمان قرار می‌گیریم و همراه با سازمان، تمام تلاش خود را در راستای جامه عمل پوشاندن به رسالتمان که همان «ارزش‌آفرینی از دانش» برای سازمان است، انجام می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =