انتشار مقاله ارزیابی ریسک‌های مدیریت دانش در کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت استکهلم

انتشار مقاله ارزیابی ریسک‌های مدیریت دانش در کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت استکهلم

مقاله تدوین شده توسط همکاران شرکت مدیریت دانش و نوآوری دانا  با موضوع «ارزیابی و تحلیل ریسک‌های مدیریت دانش و ارائه استراتژی‌های پاسخ به آن درمجتمع مس سرچشمه» در کنفرانس بین‌المللی پژوهش کاربری درعلوم انسانی، مدیریت، اقتصاد و حسابداری استکهلم سوئد منتشر شد. در ادامه کنفرانس بین‌المللی اقتصاد و مدیریت استکهلم معرفی شده است.

معرفی کنفرانس

کشورهای توسعه‌یافته با به‌کارگیری دانش و فناوری مسیر پیشرفت و توسعه را برای خود هموار کرده‌اند. آنچه که در این بین همانند حلقه‌ای‌ گمشده است، وجود مدیریت در هماهنگ‌سازی امور و به نتیجه رساندن دستاوردهای علمی در قالب طرح‌های تجاری و درنهایت تولید ثروت است.

با نگاه به مسیر حرکت کشورهای پیشرفته در جهان، به اهمیت مدیریت، اقتصاد و حسابداری پی میبریم. کشورهایی که با استفاده از متدهای به روز مدیریتی، منابع مالی خود را افزایش داده اند و به عنوان نتیجۀ طبیعی این امر، به اقتصاد و فناوری قدرتمند دست یافته اند. در حقیقت مدیریت، اقتصاد و حسابداری مانند حلقه های زنجیر به یکدیگر متصل هستند و نقص و کمبود در یکی از این زمینه ها، به نقصان در دیگر جنبه ها منجر خواهد شد.

این علوم با تلفیق دانش ریاضی، مدیریت و اقتصاد، سعی در بهبود وضعیت سیستم‌های تولیدی و سازمان ها دارد. به همین دلیل تبادل دانش میان رشته ای بین متخصصان علم اقتصاد، مدیریت و حسابداری دارای اهمیت ویژه‌ای است. یکی از روش‌های رسیدن به این هدف، شرکت در کنفرانس‌ها و کنگره‌های تخصصی است.

رویکرد دبیرخانه علمی و اجرایی در برگزاری این کنفرانس، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه‌ایی، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحب‌نظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خودباوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالش‌های روز می‌باشد

blank

Certificate of Paper Admission, Publication & Presentation

Dear Mr. / Ms.    Ahmad Sepehri, Zahra Sadri, Sasan Rostamnezhad, Hamed Chinifouros

Hereby This is to Certify that your Paper Entitled as:

Risks evaluation of implementing knowledge management and response strategies (Case study: Sarchesheme copper complex)

Has been Admitted to be Published in Proceedings of the Conference upon the opinion of the Review Committee of the International Conference on Applied Researches in Humanities, Economics, Management & Accounting, and has been presented as Oral Presentation in this Conference which held on December 27, 2022 in Stockholm, Sweden.

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =