گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

درباره ما

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا (سهامی خاص)، متشکل از مشاورین، اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره، به پشتوانه تیم خبره خود که از 1386 در حوزه مدیریت سرمایه‌های فکری و مدیریت دانش در حال فعالیت هستند، تجربه راهبری راهکارهای مدیریت دانش در بیش از 10 صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد.

ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا برای استقرار راهکارهای مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار راهبران مدیریت دانش سازمان قرار می‌گیریم و همراه با سازمان، تمام تلاش خود را در راستای جامه عمل پوشاندن به رسالتمان که همان «ارزش آفرینی از دانش» برای سازمان است، انجام می دهیم.

ارزش‌های دانا

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا با ارائه خدمات گسترده در حوزه مدیریت دانش، افتخار همکاری با نهادها و سازمان‌های متعددی را در کارنامه دارد. ارزشمندترین نتیجه برای گروه دانا، افزایش بهره‌وری، بهبود تصمیم‌گیری، ارتقاء رضایت ذینفعان و در نهایت رشد پایدار سازمان شما است و برای نیل به نتایج مذکور، دانا همراه و مشاور همیشگی سازمان شما خواهد بود. پاسخ به نیاز و دغدغه اصلی سازمان در زمینه مدیریت دانش و طراحی شرح خدمات متناسب با آن، از مهمترین ارزش‌های ما در ارائه خدمات به مشتریان است.

همکاران اجرایی دانا

حامد چینی‌فروش

ساسان رستم‌نژاد

احمد سپهری

احمد سپهری

محمد حسن عزیزی پور

مهسا ذاکری دانا

زهرا اسکندری

زهرا صدری

سید حمیدرضا عباسی

محمد جعفری

میثم باروز

محمد سلیمانپور

هومن کمال‌زارع

مهتا هادیزاده

سحر زنده‌دل

محدثه لطفی

مسئولیت‌های اجتماعی دانا

مسئولیت اجتماعی سازمان فعالیت‌هایی است که به سود جامعه و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان است. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا نیز در این راستا، در قالب اقدامات زیر تلاش می‌کند تا سهم کوچکی در توسعه و تعالی مدیریت دانش کشور داشته باشد:
1- گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی کلینیک مشاوره مدیریت دانش نموده است. ما در این کلینیک خدمات مشاوره‌ای مدیریت دانش را به صورت رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها ارائه می کنیم.
2- کمبود منابع داخلی به‌روز و مفید در زمینه مدیریت دانش، گروه مشاوره مدیریت دانش دانا را بر آن داشت تا دوماهنامه مدیریت دانش و نوآوری دانا را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به صورت رایگان منتشر کند. در این نشریه تخصصی، آخرین تجربیات و دستاوردهای داخلی و بین‌المللی مدیریت دانش و نوآوری با علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک گذاشته می‌شود. رسالت این مجله افزایش آگاهی و اشاعه مدیریت دانش در بین مخاطبان خود در سطح کشور است.

3- یکی دیگر از اقدامات دانا همکاری با موسسه نیکوکاری دکتر مجتبی معین در زمینه مستندسازی تجربیات و انتقال دانش است. این سازمان نهادی است علمی، اجتماعی، بشردوستانه، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن‌ها فعالیت می‌نماید. این موسسه جایزه دو سالانه‌ای را در جهت تشویق سازمان‌های مردم نهاد به مستندسازی تجارب‌شان طراحی کرده است. هر دو سال یکبار در تاریخ ۲۲ مرداد ماه، مصادف با روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی، مراسمی برگزار خواهد شد و از سازمان‌هایی که ابتکارات‌شان را به صورت استاندارد مورد تاکید این جایزه مستند کرده باشند تقدیر می‌شود.

همکاران علمی و صنعتی دانا

محمدتقی تقوی‌فرد

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی

امیرحسین خامنه

همکار حوزه مدیریت پروژه

رضا خانی

همکار نهادهای حاکمیتی و دولتی

ابراهیم اسدیان

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

امیرحسین باغ‌پنبه

همکار حوزه بانکداری و بازار سرمایه

فهام گوهری

همکار حوزه بانک و موسسات مالی

مدیریت دانش دانا

علی عمران بابایی

همکار حوزه آب، برق و انرژی

سیروس آقایار

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

رضا مجد

همکار حوزه نفت