گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

درباره ما

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا(سهامی خاص)، از مشاورین خبره، اساتید دانشگاه و کارشناسان با تجربه در حوزه مدیریت دانش تشکیل شده است و به پشتوانه سرمایه‌های فکری خود از سال 1389 تا کنون تجربه پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در بیش از 10 صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد.
ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا برای پیاده‌سازی مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار سازمان‌ها قرار می‌گیریم و در راستای تحقق رسالتمان یعنی «ارزش آفرینی از دانش» تلاش می‌کنیم.

ارزش‌های دانا

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا با ارائه خدمات گسترده در حوزه مدیریت دانش، افتخار همکاری با نهادها و سازمان‌های متعددی را در کارنامه دارد. ارزشمندترین نتیجه برای گروه دانا، افزایش بهره‌وری، بهبود تصمیم‌گیری، ارتقاء رضایت ذینفعان و در نهایت رشد پایدار سازمان شما است و برای نیل به نتایج مذکور، دانا همراه و مشاور همیشگی سازمان شما خواهد بود. پاسخ به نیاز و دغدغه اصلی سازمان در زمینه مدیریت دانش و طراحی شرح خدمات متناسب با آن، از مهمترین ارزش‌های ما در ارائه خدمات به مشتریان است.

blank

همکاران اجرایی دانا

blank

حامد چینی‌فروش

blank

ساسان رستم‌نژاد

احمد سپهری

احمد سپهری

blank

مهسا ذاکری دانا

blank

زهرا اسکندری

blank

زهرا صدری

blank

سید حمیدرضا عباسی

blank

محمد جعفری

blank

میثم باروز

blank

محمد سلیمانپور

blank

هومن کمال‌زارع

blank

مهتا هادیزاده

blank

سحر زنده‌دل

blank

محدثه لطفی

blank

شیرین حیاریان

مسئولیت‌های اجتماعی دانا

مسئولیت اجتماعی سازمان فعالیت‌هایی است که به سود جامعه و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان است. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا نیز در این راستا، در قالب اقدامات زیر تلاش می‌کند تا سهم کوچکی در توسعه و تعالی مدیریت دانش کشور داشته باشد:
1- گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی کلینیک مشاوره مدیریت دانش نموده است. ما در این کلینیک خدمات مشاوره‌ای مدیریت دانش را به صورت رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها ارائه می کنیم.
2- کمبود منابع داخلی به‌روز و مفید در زمینه مدیریت دانش، گروه مشاوره مدیریت دانش دانا را بر آن داشت تا دوماهنامه مدیریت دانش و نوآوری دانا را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به صورت رایگان منتشر کند. در این نشریه تخصصی، آخرین تجربیات و دستاوردهای داخلی و بین‌المللی مدیریت دانش و نوآوری با علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک گذاشته می‌شود. رسالت این مجله افزایش آگاهی و اشاعه مدیریت دانش در بین مخاطبان خود در سطح کشور است.

3- یکی دیگر از اقدامات دانا همکاری با موسسه نیکوکاری دکتر مجتبی معین در زمینه مستندسازی تجربیات و انتقال دانش است. این سازمان نهادی است علمی، اجتماعی، بشردوستانه، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن‌ها فعالیت می‌نماید. این موسسه جایزه دو سالانه‌ای را در جهت تشویق سازمان‌های مردم نهاد به مستندسازی تجارب‌شان طراحی کرده است. هر دو سال یکبار در تاریخ ۲۲ مرداد ماه، مصادف با روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی، مراسمی برگزار خواهد شد و از سازمان‌هایی که ابتکارات‌شان را به صورت استاندارد مورد تاکید این جایزه مستند کرده باشند تقدیر می‌شود.

همکاران علمی و صنعتی دانا

blank

محمدتقی تقوی‌فرد

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی

blank

امیرحسین خامنه

همکار حوزه مدیریت پروژه

blank

رضا خانی

همکار نهادهای حاکمیتی و دولتی

blank

ابراهیم اسدیان

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

blank

امیرحسین باغ‌پنبه

همکار حوزه بانکداری و بازار سرمایه

blank

فهام گوهری

همکار حوزه بانک و موسسات مالی

مدیریت دانش دانا

علی عمران بابایی

همکار حوزه آب، برق و انرژی

blank

سیروس آقایار

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

blank

رضا مجد

همکار حوزه نفت