درباره ما

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا، متشکل از مشاورین، اساتید دانشگاه و کارشناسان خبره، به پشتوانه تیم خبره خود که از 1386 در حوزه مدیریت سرمایه‌های فکری و مدیریت دانش در حال فعالیت هستند، تجربه راهبری راهکارهای مدیریت دانش در بیش از 10 صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد.

ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا برای استقرار راهکارهای مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار راهبران مدیریت دانش سازمان قرار می‌گیریم و همراه با سازمان، تمام تلاش خود را در راستای جامه عمل پوشاندن به رسالتمان که همان «ارزش آفرینی از دانش» برای سازمان است، انجام می دهیم.

ارزش‌های دانا

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا بر آن است تا با تکیه بر تجارب خود، آگاهی بخش سازمان‌های ایرانی در استقرار و پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش باشد تا با راهبری، مربیگری و اجرای ابزارها و تکنیک‌های اصولی مدیریت دانش، بنیان تصمیم‌گیری‌های  را مبتنی بر دانش نماید و در نهایت یاری‌گر آن‌ها در نیل به سازمان دانش محور باشد. به روز بودن، بهره‌گیری از رویکردهای نوین و نواندیشی، روح حاکم بر فعالیت‌های ما و خلق ارزش از دارایی‌های دانشی سازمان از طریق مدیریت دانش، مهم‌ترین رسالت ماست.

مسئولیت‌های اجتماعی

مسئولیت اجتماعی سازمان فعالیت‌هایی است که به سود جامعه و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان است. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا نیز در این راستا، در قالب دو اقدام زیر تلاش می کند تا سهم کوچکی در توسعه و تعالی مدیریت دانش کشور داشته باشد:
1- گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی کلینیک مشاوره مدیریت دانش نموده است. ما در این کلینیک با همکاری مرکز فناوری‌های هوشمند شهری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، خدمات مشاوره‌ای مدیریت دانش را به صورت رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها ارائه می کنیم.
2- کمبود منابع داخلی به‌روز و مفید در زمینه مدیریت دانش، گروه مشاوره مدیریت دانش دانا را بر آن داشت تا دوماهنامه مدیریت دانش و نوآوری دانا را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به صورت رایگان منتشر کند. در این نشریه تخصصی، آخرین تجربیات و دستاوردهای داخلی و بین‌المللی مدیریت دانش و نوآوری با علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک گذاشته می‌شود. رسالت این مجله افزایش آگاهی و اشاعه مدیریت دانش در بین مخاطبان خود در سطح کشور است

اعضای تیم راهبری

حامد چینی فروش

احمد سپهری

همکاران علمی و صنعتی

امیرحسین خامنه

همکار حوزه مدیریت پروژه

رضا خانی

همکار نهادهای حاکمیتی و دولتی

ابراهیم اسدیان

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

امیرحسین باغ‌پنبه

همکار حوزه بانکداری و بازار سرمایه

فهام گوهری

همکار حوزه بانک و موسسات مالی

علی عمران بابایی

همکار حوزه آب، برق و انرژی

سیروس آقایار

همکار حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

شیرین مرادی

همکار حوزه مدیریت فرایند

همکاران اجرایی

مهسا ذاکری دانا

سید حمیدرضا عباسی

زهرا اسکندری

محمد حسن عزیزی پور

مهتا هادیزاده

آرمین احمدی

فهیمه زمانی

محمد جعفری

زینب سنجری

محمد سلیمانپور

میثم باروز

الهام شرفی

هومن کمال‌زارع