گروه مشاوره مدیریت دانش دانا

درباره ما

advanced divider

شرکت مشاوره مدیریت دانش دانا(سهامی خاص)، از مشاورین خبره، اساتید دانشگاه و کارشناسان با تجربه در حوزه مدیریت دانش تشکیل شده است و به پشتوانه سرمایه‌های فکری خود از سال 1389 تا کنون تجربه پیاده‌سازی راهکارهای مدیریت دانش در بیش از 10 صنعت اصلی کشور را در کارنامه‌ دارد.
ما در گروه مشاوره مدیریت دانش دانا برای پیاده‌سازی مدیریت دانش، در نقش‌های طراح، مشاور، مربی، تسهیلگر، مجری و آموزش‌دهنده در کنار سازمان‌ها قرار می‌گیریم و در راستای تحقق رسالتمان یعنی «ارزش آفرینی از دانش» تلاش می‌کنیم.

ارزش‌های دانا

advanced divider

گروه مشاوره مدیریت دانش دانا با ارائه خدمات گسترده در حوزه مدیریت دانش، افتخار همکاری با نهادها و سازمان‌های متعددی را در کارنامه دارد. ارزشمندترین نتیجه برای گروه دانا، افزایش بهره‌وری، بهبود تصمیم‌گیری، ارتقاء رضایت ذینفعان و در نهایت رشد پایدار سازمان شما است و برای نیل به نتایج مذکور، دانا همراه و مشاور همیشگی سازمان شما خواهد بود. پاسخ به نیاز و دغدغه اصلی سازمان در زمینه مدیریت دانش و طراحی شرح خدمات متناسب با آن، از مهمترین ارزش‌های ما در ارائه خدمات به مشتریان است.

blank
blank

مسئولیت‌های اجتماعی دانا

advanced divider

مسئولیت اجتماعی سازمان فعالیت‌هایی است که به سود جامعه و منفعت اجتماعی بوده و فراتر از منافع سازمان است. گروه مشاوره مدیریت دانش دانا نیز در این راستا، در قالب اقدامات زیر تلاش می‌کند تا سهم کوچکی در توسعه و تعالی مدیریت دانش کشور داشته باشد:
1- گروه مشاوره مدیریت دانش دانا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام به راه اندازی کلینیک مشاوره مدیریت دانش نموده است. ما در این کلینیک خدمات مشاوره‌ای مدیریت دانش را به صورت رایگان برای شرکت‌های دانش‌بنیان، شرکت‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها ارائه می کنیم.
2- کمبود منابع داخلی به‌روز و مفید در زمینه مدیریت دانش، گروه مشاوره مدیریت دانش دانا را بر آن داشت تا دوماهنامه مدیریت دانش و نوآوری دانا را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و به صورت رایگان منتشر کند. در این نشریه تخصصی، آخرین تجربیات و دستاوردهای داخلی و بین‌المللی مدیریت دانش و نوآوری با علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک گذاشته می‌شود. رسالت این مجله افزایش آگاهی و اشاعه مدیریت دانش در بین مخاطبان خود در سطح کشور است.

3- یکی دیگر از اقدامات دانا همکاری با موسسه نیکوکاری دکتر مجتبی معین در زمینه مستندسازی تجربیات و انتقال دانش است. این سازمان نهادی است علمی، اجتماعی، بشردوستانه، غیردولتی، غیرانتفاعی و غیرسیاسی که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و کاهش آن‌ها فعالیت می‌نماید. این موسسه جایزه دو سالانه‌ای را در جهت تشویق سازمان‌های مردم نهاد به مستندسازی تجارب‌شان طراحی کرده است. هر دو سال یکبار در تاریخ ۲۲ مرداد ماه، مصادف با روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی، مراسمی برگزار خواهد شد و از سازمان‌هایی که ابتکارات‌شان را به صورت استاندارد مورد تاکید این جایزه مستند کرده باشند تقدیر می‌شود.

تیم راهبری دانا

advanced divider
team20
راهبر حامد چینی فروش
SAS
راهبر ساسان رستم نژاد
احمد سپهری
راهبر احمد سپهری